Gravizz Polska - MKS_VIR Gold Partner

Trans Madar S.C. to firma transportowo-spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem w branży transportowo-logistycznej i ogromnym potencjałem transportowym.

Posiadamy bardzo duże doświadczenie w przewozach ładunków na terenie całej Europy. Od 2003 roku specjalizujemy się także w przewozach samochodów osobowych i dostawczych. Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę i terminową realizację transportów. Nasz wykwalifikowany personel posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej będzie dla Państwa wsparciem i gwarancją profesjonalnej obsługi.

Dzięki szerokiej wiedzy z zakresu transportu i logistyki jesteśmy w stanie w pełni wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom i zaproponować doskonałe rozwiązania transportowo - logistyczne.

W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie informatyczne. Usługi transportowe świadczymy zgodnie z obowiązującymi międzynarodowymi przepisami Konwencji TIR i Konwencji CMR. Posiadamy kompleksowy pakiet ubezpieczeń transportowych, każdy z przewożonych przez nas transportów jest ubezpieczony na kwotę 250.000,-USD.


Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.